آرته گرافیک > خدمات و محصولات

 

خدمات و محصولات

 
 

مشاوره و برنامه ریزی تبلیغاتی

 

واحد مشاوره و برنامه ریزی آرته گرافیک با بهره مندی از مشاوران متخصص آماده ارائه خدمات در زمینه های بازرگانی، بازاریابی ، تحلیل بازار ، تنظیم کمپین تبلیغاتی ، مشاوره و نظارت فنی در امور چاپی و برگزاری همایش ، سمینار و نمایشگاه می باشد.

   
 
 

عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

آتلیه عکاسی و فیلم برداری صنعتی با بهره گیری از مشاور هنری با سابقه یکی از دیگر واحدهای فعال در شرکت آرته گرافیک می باشد. ترکیبی از تجربه ، تکنیک ها و تجهیزات مناسب این آتلیه را یکی از قوی ترین آتلیه های عکاسی در تهران نموده است. نمونه عکسهای صنعتی و فیلم های خط تولید و تبلیغاتی این مجموعه خود گویای این ادعاست.

نمونه عکسهای صنعتی >>>

 

طراحی گرافیک و چاپ افست

 

طراحی گرافیک و چاپ افست

 
 
 

واحد طراحی گرافیک آرته گرافیک با تکیه بر توان طراحی ، نگاه هنری و قدرت اجرایی طراحان مجرب فعالیت می کند . این واحد با تشکیل تیم های تخصصی طراحی بعد از دریافت پروژه نسبت به تحلیل آن اقدام کرده و برنامه اجرایی آن را به یکی از تیم های مرتبط ارجاع می کند. بعد از اتمام طراحی و تایید مشتری ، پروژه زیر نظر یکی از مجرب ترین ناظران فنی چاپ با بیش از 30 سال تجربه و آشنایی با پیشرفته ترین سیستمهای چاپ ، بسته بندی و صحافی مراحل آماده سازی پیش از چاپ را به انجام رسانده و کار جهت تهیه خروجی ارسال می شود. در مرحله خروجی و چاپ افست با در نظر گرفتن نوع کار، امور مربوط اعم از تهیه فیلم ، زینک ، پلیت ،قالبِ تا چاپ و مراحل بعد از آن همچون برش و صحافی نیز انجام شده و کار آماده تحویل به مشتری می شود. درتمام این مراحل از توان هنری و دانش فنی متخصصان آتلیه گرافیک و چاپ آرته گرافیک استفاده می شود. نمونه کارهای این آتلیه در بخش های مختلف مانند آرم ، لوگو ، پوستر ، بروشور ، آگهی ، پرینت های عریض ، بیل برد و بسته بندی خود بیانگر این مدعاست.

   
 
 

چاپ دیجیتال

در مواردی چون تیراژ كم و محدودیت زمان، مناسب است كه سفارشات با استفاده از ماشین آلات مدرن چاپ دیجیتال، انجام پذیرد.

تعرفه چاپ دیجیتال >>>

 

 

 

طراحی بسته بندی

 

گروه آرته گرافیک با گرد آوری اطلاعات روز آمد در زمينه شيوه های نوين طراحی فرم و حجم بسته بندی محصولات و با اتکا به امکانات بخش کارگاهی و توليدی خود سعی بر ارائه هر چه بهتر و بيشتر خدمات به شرکت ها و واحدهای توليدی دارد.

نمونه های طراحی بسته بندی >>>

   
 
 

طراحی داخلی و تبلیغات محیطی

آرته گرافیک جهت پاسخگویی مناسب به نیاز روز افزون شرکتها ، سازمانها ، هتلها ، رستورانها ، فروشگاهها و ... در زمینه استفاده از وسایل و ابزارهای اطلاع رسانی فضای داخل و تبلیغات محیطی سعی در ارائه تلفیقی از آخرین دستاوردهای روز با خلاقیت ها و نوع آوری های طراحی به مشتریان خود دارد.

محصولات اطلاع رسانی فضای داخل و تبلیغات نمایشگاهی >>>

   
 

چاپ عریض فضای داخل و خارج

 
 

آرته گرافیک با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستمهای چاپ (Print) دنیا ، چاپ پوسترهای بزرگ (تا عرض 5 متر) برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی را فراهم ساخته تا با بهره گیری از انواع متریال های قابل چاپ، نیازهای مرتبط از قبیل چاپ پوسترهای نمایشگاهی جهت غرفه آرائی ، بیل بوردها ، تابلوهای سردر شركتها ، فروشگاهها و پوسترهای سینمائی ، تبلیغاتی و ... را برطرف نماید.

تعرفه چاپ عریض (Large Format Print) و پوشش محافظ (Laminate) >>>

 
 
 
 

اجاره تجهیزات و ملزومات نمایشگاهی

اجاره پلاسما ، میز و صندلی ، آبسردکن و استندهای نمایشگاهی( پاپ آپ، کانتر....) ، اجاره کف سازی غرفه ( بدون نیاز به مجوز ساخت و ساز)

تعرفه اجاره تجهیزات و ملزومات نمایشگاهی >>>

 

طراحی و تولید محصولات خاص

 

واحد غرفه سازی شرکت آرته گرافیک با بهره گیری از طراحان و مجریان متبحر آماده طراحی و ساخت انواع سازه های خاص تبلیغاتی و نمایشگاهی می باشد.

نمونه های محصولات خاص >>>

 
 

هدایای تبلیغاتی

آرته گرافیک ارائه کننده انواع هدایای تبلیغاتی

نمونه های هدایای تبلیغاتی >>>

 

طراحی و چاپ تقویم ، سررسید ، اورگانایزر و دفتر تلفن

 

همانگونه که می دانیم اهدای هدایای پایان سال اعم از تقویم، سررسید، دفتر تلفن، ارگانایزر و ... بخشی از فرهنگ کاری شرکتها و سازمانها می باشد. در این میان هر کارمند یا مدیر سازمان با نزدیک شدن به آغاز سال نو چندین نمونه از هدایای مذکور را دریافت می کند که عموماً یکی را که از نظر زیبایی و کارایی خاص و  منطبق با سلایق خویش است نگاه داشته و سایر آنها را به دوستان اهدا کرده و یا در کتابخانه جای میدهد.
با توجه به این نگاه و فرهنگ ،
آرته گرافیک سعی نموده هدیه ای را بعنوان سررسید و یا تقویم ارائه کند که جایگاه نخست را نزد مشتریان شما دارا باشد.

نمونه های و قیمتهای سررسید ، اورگانایزر و دفتر تلفن >>>

 
 
1
1

وب سایت شرکت آرته گرافیک (نسخه مقدماتی)

Copyright (C) 2007 Arte Graphic Co. All Rights Reserved :: Marketing@Arte-Graphic.com

Design By: HoomiiiX

آرته گرافیک

صفحه اصلی

درباره ما

<

خدمات و محصولات >

محصولات نمایشگاهی

ارتباط با ما

ی